Adapazarı Chat Odaları

Adapazarı Chat Odaları

Türkiye‘nin Sohbet Chat Odaları hizmeti sağlayan ASohbet.NET sizler için teknolojiye ayak uydurmaktadır. Adapazarı Sohbet Chat Odaları arasında sadece Adapazarı Sakaryadan değil Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerinden Bay/Bayan kullanıcılarımız var.

ASohbet.net ‘in çok eski bir maziği yok fakat sanalaleme bugün de girmedi. Sohbet Odaları görevi gören içerisinde Oyun, kelime yarismaları, islami soru-cevap, ve radyo kanalıda bulunmaktadır. Oyun kanalları skor yarismalıdır. Radyo odaları ise içerisinde online olan djlere istek parçalarda bulunarak sohbet chat yaparken aynı zamanda dilediğiniz parçalar ile takılarak eğlenebilirsiniz.

Sohbet Odaları içerisinde tanıştığınız arkadaşlarınızla gerçek hayatta buluşarak sosyal aktiveler yapabilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Adapazarı Sohbet, Adapazarı Sohbet Odası, Adapazarı Sohbet Odaları, Adapazarı Sohbet Sitesi, Adapazarı Sohbet Siteleri adlarıyla Sohbet başlığı hizmeti veriyoruz. Adapazarı Chat, Adapazarı Chat Odası, Adapazarı Chat Odaları, Adapazarı Chat Sitesi, Adapazarı Chat Siteleri adlarıyla Chat başlığı hizmeti veriyoruz.

Adapazarı Arkadaşlık Sitesi

Arkadaşlık Sitesi başlığıyla verdiğimiz hizmet sadece Adapazarı ve Sakarya için değildir. Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerine sunduğumuz Adapazarı Arkadaşlık Sitesi başlığıyla verdiğimiz hizmetin amacı Adapazarı – Sakarya bölgesinden Bay/Bayan arkadaş, eş, dost arayışında olan kullanıcılarımıza açıktır.

Odalara girmeniz için Adapazarı ve Sakaryadan olma şartı gibi birşey yok arayışınız adapazarı ve sakarya bölgesinden ise doğru kanaldasınız. Web sitemiz mobil uyumlu olmakla birlikte bağlantı zayıflığı yaşayan donma, kopma, düşme sıkıntılarını yaşamamaları için Android kullanıcılar için Playstore uygulaması Apple kullanıcıları için Applestore uygulamasını ücretsiz indirerek Sohbet Sunucumuza katılabilirsiniz.

Chat yapmanız için veya odalarımıza girmeniz için üyelik kaydı yapmanıza gerek yok üyelik yok, şifreleme yok dilediğiniz kayıtsız nickler ile girerek odalarımız içinde arkadaş arıyabilirsiniz.

6 Mart 2000 tarihli Resmî Gazete’de yayınlanan 593 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile “Adapazarı Belediyesi” Büyükşehir statüsüne kavuşmuştur. Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ile alt kademe Adapazarı Belediyesi aynı adı taşıması oluşturduğu karışıklığı ortadan kaldırmak için 5747 sayılı kanunla (22 Mart 2008 tarihli ve 26824 sayılı mükerrer Resmî Gazete) büyükşehir belediyesinin adı Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak değiştirilmiştir

Böylece Sakarya, il adı ile merkez ilçe adlarının farklı olduğu birkaç ilden (Kocaeli-İzmit, Hatay-Antakya gibi) biri olmuştur. Adapazarı adı artık sadece merkez ilçeye ait olup “Sakarya” ismi genel olarak ilin adı olmuştur.

22 Ekim 2000 tarihindeki nüfus sayımıyla ilgili İl Planlama Müdürlüğü’nün kesin olmayan sonuçlarına göre Adapazarı merkez nüfusu 160.757, büyükşehir nüfusu ise 309.150 olarak saptanmıştır.

admin 260
Cevap bırakın