Cinsel Sohbet

Cinsel Sohbet

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Cinsel Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapmaya başlamadan önce bilmeniz gereken sitemize 18 yaşından küçüklerin kesinlikle giremedikleri olmalıdır. Kesinlikle 18 yaşından küçüklerin girmesinin yasak olduğunu bilin ki Cinsel Sohbet Odaları içerise girmeye kalkmayın. Sadece Cinsel Sohbet Odaları değil Sitemiz içerisine girmeleri yasaktır.

Cinsel Sohbet Odaları içerisinde bakalım neler var, hangi odalar ve hangi ilden kullanıcılar var öğrenelim. Sohbet Odaları içerisinde türlü, türlü farklı, farklı odalar mevcuttur. Cinsel Sohbet Odaları içerisinde Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var. Kullanıcıların amaçları ise kendilerine Cinsel Sohbet edebilecekleri, yalnızlıklarına son verecek arkadaşlar arayışında olmalarıdır.

Cinsel Sohbet Odaları içerisine bu hafta en yoğun girişi Taksim ilçesinden aldık. Taksim meydan’dan gelen kullanıcı sayısı bu hafta oldukça yüksek idi. Peki bakalım Taksim Meydanı neredeymiş hangi ile bağlı Taksim Meydan hakkında kısaca bilgiler verelim.

Taksim Meydanı

Taksim Meydanıİstanbul‘un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve İstanbul kentinin en ünlü noktalarından biri olan meydan. Çevresindeki lokanta, mağaza, otel, eğlence ve kültür yerleriyle İstanbul’un en büyük turistik çekim merkezinden biridir. Cumhuriyet Döneminde bir meydan haline gelmiş olan Taksim Meydanı, pek çok siyasi ve toplumsal olaya da ev sahipliği yapmıştır. Meydandaki trafiği kısmen yer altına indiren Taksim Yayalaştırma Projesi, 2013 yılında kısmen tamamlanmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 Şubat ayında başlatılan uluslararası tasarım yarışmasında, İstanbul halkının oylarıyla birinci olacak projeye göre Taksim Meydanı’nın yeniden düzenlenmesine karar verilmiştir.

Meydanın özellikleri

1960’lı yıllarda Taksim Meydanı

Taksim’i bir semt olarak tanımlamak pek mümkün değildir. Daha çok bir meydan ve onu kuşatan yapılar topluluğu olarak görmek daha doğrudur.

Meydan olmadan önce, eski evlerin sıralandığı dar bir bölge olan semt, meydan haline getirilip genişletildikten sonra zamanla bugünkü görünümünü almıştır. Meydanın ortasındaki Cumhuriyet Anıtı bugün ulusal günlerde tören yeri olarak kullanılmasının yanı sıra İstiklal Caddesi ve çevresinde zaman geçirmek için gelenlerin buluşma yeri işlevini de üstlenmektedir. Meydanın başlangıcından Tünel Meydanı’na kadar nostaljik tramvay çalışır.

Taksim Meydanı ve çevresi aynı zamanda kültür, eğlence ve büyük bir alışveriş merkezidir. Çok sayıda mağaza, sinema ve tiyatro salonu, sanat atölyesi, sergi salonu, bar, disko, kafe barındırır. Özellikle haftasonları Taksim’de 24 saat hareket vardır; Meydanın girişinde bulunan büfelerin (bazıları hafta içi de dahil olmak üzere) çoğu hafta sonu gün boyu açıktır. Sabah saatlerine kadar gece kulüpleri kapanmaz. Meydanın yakınlarında bulunan taksiler ile günün her saati ulaşım sağlanır ve kesinlikle herkesin buluşabileceği bir yerdir.

Ulaşım açısından önemli bir merkez haline gelen Taksim, günümüzde bir meydandan çok bir kavşak özelliği göstermeye başlamıştır. Meydan, Cumhuriyet ve Halaskargazi caddeleri üzerinden Harbiye, Nişantaşı, Osmanbey, Şişli ve Mecidiyeköy’e, Tarlabaşı Bulvarı’yla Kasımpaşa, Şişhane, Unkapanı, Aksaray ve Yenikapı’ya, İstiklal Caddesi ve devamındaki Galip Dede ve Yüksek Kaldırım caddeleriyle Tünel Meydanı ve Karaköy’e, Sıraselviler Caddesi ve Defterdar Yokuşu ile Cihangir ve Tophane’ye, Gümüşsuyu (İnönü) Caddesi’yle Dolmabahçe’ye, Dolmabahçe üzerinden de karşıt yönlerdeki Beşiktaş veya Kabataş’a, Mete Caddesi ve devamındaki Taşkışla Caddesi ile de Nişantaşı ve Maçka’ya bağlanır.

admin 589
Cevap bırakın