Dul Sohbet | 04

Dul Sohbet | 04

Dul Sohbet | 04

Dul Sohbet Odaları içerisinde binlerce Dul kullanıcı Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden dul kullanıcılar Sohbet Odalarımız içerisinde yerini alıyor. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayan arayışlarını sonuçlandıran Sohbet Odaları günümüze 1999 yıllarından gelmiştir. Fakat 1999 yıllarında ise kullanıcıları daha yoğun olarak talep ediyordu.

Şimdileri yani günümüzde Sohbet Odaları sonrası çıkan Resimli Sohbet Odaları Netlog gibi ve daha sonrası ise Facebook çıkarak kullanıcılarını dağıttı. Oysa ki 1999 yıllarında insanların tercih edeceği başka alternatif seçenekler olmadığı için irc Sohbet Odaları inanılmaz talep görmekteydi. Resimli Sohbet Odaları , Sesli Sohbet Odaları , Görüntülü Sohbet Odaları ve Kameralı Sohbet Odaları ayrı ayrı zamanlarda çıkarak sanal aleme oturdular. İnsanların ise seçenekleri arttığı gibi kullanıcılar farklı farklı Sohbet Odaları içerisine dağıldı.

Fakat kimisi resmini görmek veya göstermek istediği için Resimli Sohbet Odaları içerisini tercih etti. Kullanıcıların kimisi sesini duymak ve duyurmak için Sesli Sohbet Odaları içerisini tercih etti. Kullanıcıların kimileri ise görüntülü konuşmak , görmek , duymak istedi oyüzden Görüntülü Sohbet Odaları içerisini tercih ettiler. Fakat gelelim Kameralı Sohbet Odaları diye bahsettiğimiz tabir ettiğimiz Sohbet Odaları hakkında konuşmaya Kameralı Sohbet Odaları da aslında pek yeni sayılmaz.

Kameralı Sohbet Odaları da günümüze yeni gelmedi. Fakat Kameralı Sohbet Odaları diye tabir ettiğimiz Sohbet Odaları insanları pek memnun edemedi. Kameralı Sohbet edilmiyordu donma, kasma ve bağlantı kesikliliğiyle insanları Kameralı Sohbet Odaları içerisinden dışarıya attı. Haddinden fazla donma, kasma ve bağlantı kopukluluğu yaşayan kullanıcılar ellerini Kameralı Sohbet Odaları içerisinden çektiler. Fakat Kameralı Sohbet Odaları içerisinden kaçan kullanıcılar yine tekrar irc Sohbet Odaları içerisine döndüler.

Sohbet Odaları

Diye tabir ettiğimiz irc Chat sayfası kullanıcılarını her zaman memnun etti. Üstelik 1999 da çıktığı gibi kalmadı ve günümüze teknolojiyle birlikte gelerek Sohbet Odaları içerisine Mobil Sohbet , Mobil Chat diye duyulan kolaylığı getirdi. Mobil Sohbet , Mobil Chat Odaları kullanıcılarının memnuniyeti için sadece web sitelerini mobil uyumlu yapmakla kalmadı. Sohbet Odaları içerisine mobil olarak bağlandığınız da donma, kasma, düşme ve bağlantı kopukluluğu yaşamamanız için siz değerli kullanıcılarına Mobil uygulamalar üretti. Üstelik Android kullanıcılar için ayrı iOS kullanıcıları için ayrı programlar üreterek piyasaya sürdü.

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır.

admin 421
Cevap bırakın