Gabile Net

Gabile Net

Gabile Net

Gabile Net Sohbet Odaları içerisinde neler oluyor?

Sohbet Odaları adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlayan ASohbet.net kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Bedava Sohbet Chat imkanı sunuyor. Gabile Net Sohbet Odaları içerisinde ise sadece bir ilden veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar var. Fakat Gabile Net normal Sohbet Odaları değildir. Cinsel Sohbet Odaları adı altında Gabile kullanıcılara özel olarak kurulmuştur.

Gabile Net Sohbet Odaları içerisinde sadece Bay kullanıcılar olmaktadır ve Bay kullanıcılar ise kendilerine arkadaş, sevgili olarak yine Bay arkadaşlar aramaktalar. Gabilenin anlamını bilmeyen çok sık kullanıcıyla karşılaşıyoruz. Yanlışlıkla Sohbet Odaları içerisine girerek Bayan arkadaş arayışları içerisinde olan kullanıcılarımız gibi yine yanlışlıkla girmiş Bayan kullanıcılarımız da oluyor. Fakat bilmenizi isterim ki Gabile Net Sohbet Odaları içerisinde ki tüm kullanıcılar Bay (erkek) olmakta ve Bay (erkek) lerden hoşlanmaktadırlar.

Gabile Net

Sohbet Odaları içerisinde kendine Gabile arkadaş arayışları içerisinde olan Bay kullanıcılarımız Ücretsiz Sohbet Chat yaparak hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşıyor. Türkiye’nin 81 ilinden olsa dahi bu hafta Gabile Net Sohbet Odaları içerisinde kullanıcı yoğunluğu İstanbul ilinden oldu. Şüphesiz İstanbullu kullanıcılarımız bilir fakat farklı illerden olan kullanıcılarımız için biraz İstanbul hakkında bilgi vereyim. İstanbul ilimiz hakkında bilgiler sizlere her zaman lazım olacaktır. Ülkemizin en büyük en kalabalık ili olduğu için çoğu Sohbet Odaları içerisinde İstanbullu kullanıcılar ile illaki tanışacaksınız.

İstanbul Hakkında

Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarımada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330-395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395-1204 yılları arasında Bizans İmparatorluğu, 1204-1261 yılları arasında Latin İmparatorluğu,1261-1453 yılları arasında tekrar Bizans İmparatorluğu ve son olarak 1453-1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yaptı. Ayrıca İstanbul, Hilâfetin Osmanlı İmparatorluğu’na geçtiği 1517’den kaldırıldığı 1924’e kadar İslam dünyasının da merkezi oldu.

Gabile Net

Gabile Net

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

admin 678
Cevap bırakın