Eski Gabile

Eski Gabile

Eski Gabile

Eski Gabile Odaları içerisinde sadece bir ilden veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden Eski Gabile kullanıcılar Sohbet Chat yapıyor, kendilerine Gabile arkadaş arıyor. Üstelik Eski Gabile Odaları içerisinde ki kullanıcılar Mobil olarak da Sohbet‘e bağlanıyor, kendilerine mobilden rahatça arkadaş arıyor. Eski Gabile Odaları içerisinde 18 yaşından büyük olmak üzere her ilden, her bölgeden gabile kullanıcılar Chat yapıyor.

Eski Gabile Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz Bedava olarak Sohbet Chat imkanı sunduğu gibi kullanıcılarına yıllardır kesintisiz Arkadaşlık Sitesi sağlıyor. Gabile kelimesinin anlamını bilmeyen kullanıcılarımız çıkıyor, bilmeden yanlışlıkla Sohbet Odaları içerisine giren kullanıcılarımız için Gabile hakkında biraz bilgiler verelim.

Eski Gabile başlığıyla yani adı ile sunduğumuz Sohbet Odaları içerisinde ki tüm kullanıcılar Bay (erkek) olmaktadır. Tabi içerisine bilmeden yanlışlıkla giren bayan kullanıcılarımız da çıkmıyor değil. Gabile Bay (erkek) kullanıcıların yine baylardan hoşlanması, sevgili olmaları ve bayların bir birleriyle cinsel ilişki yaşamalarına denilmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinden Gabile kullanıcılar Sohbet Odaları içerisinde olsalar dahi genelde Eski Gabile Odaları içerisinde ki kullanıcıların yoğunluğu İstanbul ilinden olmaktadır. Nüfus olarak ülkemizin en yüksek ve kalabalık ili olduğundan mıdır bilemedim. İlimiz hakkında bilgileri çoğu kullanıcılarımız bilir fakat bilmeyen kullanıcılarımız için kısaca bir nüfus yapısını anlatalım.

Eski Gabile

İstanbul Nufüs Yapısı

Son yıllarda inşa edilen çok yüksek yapılar, nüfusun hızlı büyümesi göz önüne alınarak yapılmışlardır. Şehrin hızla genişlemesinden dolayı konutlaşma, genellikle şehir dışına doğru ilerlemektedir. Şehrin sahip olduğu en yüksek çok katlı ofis ve konutlar, Avrupa Yakası’nda bulunan Levent, Mecidiyeköy ve Maslak semtlerinde toplanmıştır. Levent ve Etiler’de çok sayıda alışveriş merkezi toplanmıştır. Türkiye’nin en büyük şirket ve bankalarının önemli bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır.

20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren, özellikle Anadolu Yakası’nda denize yakın yazlık konutların ve lüks köşklerin yapımına hız verilmiştir. Kadıköy ilçesindeki Bağdat Caddesi genişliği ve uzunluğuyla birçok alışveriş merkezi ve restoranı barındırmaktadır. Bu gelişmelerde bölgenin gelişimine olumlu katkıda bulunmuştur. Yaka da, son yıllarda gerçekleşen nüfus büyümesinin en büyük faktörü Anadolu’dan gelen göçtür. Günümüzde, İstanbul halkının %66’sı Avrupa Yakası’nda yaşamaktadır.

Cinsel Sohbet Odaları

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçükler giremez. Sohbet Odaları içerisinde yetişkin kullanıcılar olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

admin 907
Cevap bırakın