Gabile Sohbet Siteleri

Gabile Sohbet Siteleri

Gabile Sohbet Siteleri

Gabile Sohbet Siteleri içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden Gabile kullanıcılar değil. Türkiye’nin 81 ilinden Gabile kullanıcılar Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yaparak kendilerine Gabile arkadaş arıyor. Türkiye’nin 81 ilinden Gabile Sohbet Siteleri içerisinde gabile kullanıcılar olsa dahi. Kullanıcı yoğunluğu ise İstanbul ilinden olmaktadır. Nüfus olarak ülkemizin en kalabalık ili olduğundan olsa gerektir.

Sohbet Odaları içerisinde binlerce kullanıcılar olsa da bilmenizi isteriz ki odalarımız içerisinde ki kullanıcıların %99 oranı hep bay kullanıcılar olmaktadır. Anlamını bilmeden veya yanlışlıkla odalar içerisine giren kullanıcılarımız bilsin ki bu odalar içerisinde bayan kullanıcılar bulunmamaktadır. Gabile Sohbet Siteleri içerisinde bayan kullanıcılar ile karşılaşırsanız da bilin ki odalar içerisine bilmeden girmiştir. Kullanıcılarımıza Gabile olarak adlandırdığımız kullanıcılar Bay kullanıcılara özgü bir kelime ve bayların yine baylardan hoşlanması ve sevgili olmalarına denilmektedir. 🙂

Gabile Sohbet Siteleri içerisinde kullanıcı yoğunluğu İstanbul ilimizden olduğu için ilimizin nüfus yapısı hakkında bilgiler vereyim. Farklı illerden olan kullanıcılarımız İstanbul ilimizin nüfus yapısı hakkında bilgilere sahip olması odalar içerisinde karşılaşacağı İstanbullu kullanıcılar oranını anlamasını sağlayacaktır.

İstanbul Nüfus Yapısı

İstanbul’un şehir yapısı ve şekli sürekli değişmektedir. Yunan, Roma ve Bizans dönemleri boyunca Konstantinopolis ‘in tarihi yarımadasında, Galata’da (Pera, sonraki adıyla Beyoğlu), Chalcedon (Kadıköy) ve Hrisopolis’te (Üsküdar) önemli derecede yenilenme ve büyümeler yaşanmıştır. Antik zamanlarda şu anki İstanbul’un tüm ilçeleri birer bağımsız şehirdiler. Bugün İstanbul, eski Konstantinopolis’in metropol hâli olarak kabul edilebilir. Çünkü şehir o dönemlerden beri genişletilmekte ve yenilenmektedir.

Son yıllarda inşa edilen çok yüksek yapılar, nüfusun hızlı büyümesi göz önüne alınarak yapılmışlardır. Şehrin hızla genişlemesinden dolayı konutlaşma, genellikle şehir dışına doğru ilerlemektedir. Şehrin sahip olduğu en yüksek çok katlı ofis ve konutlar, Avrupa Yakası’nda bulunan Levent, Mecidiyeköy ve Maslak semtlerinde toplanmıştır. Levent ve Etiler’de çok sayıda alışveriş merkezi toplanmıştır. Türkiye’nin en büyük şirket ve bankalarının önemli bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır.

20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren, özellikle Anadolu Yakası’nda denize yakın yazlık konutların ve lüks köşklerin yapımına hız verilmiştir. Kadıköy ilçesindeki Bağdat Caddesi genişliği ve uzunluğuyla birçok alışveriş merkezi ve restoranı barındırmaktadır. Bu gelişmelerde bölgenin gelişimine olumlu katkıda bulunmuştur. Yaka da, son yıllarda gerçekleşen nüfus büyümesinin en büyük faktörü Anadolu’dan gelen göçtür. Günümüzde, İstanbul halkının %66’sı Avrupa Yakası’nda yaşamaktadır.

Gabile Sohbet Siteleri

Gabile Sohbet Siteleri

Yasal Uyarı: Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

admin 1034
Cevap bırakın