Cinsel Sohbet Sitesi

Cinsel Sohbet Sitesi

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Cinsel Sohbet Sitesi içerisinde Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinin Sohbet Odaları var. Bu Sohbet Odaları içerisinde ise binlerce kullanıcı var. Amaçları ise kendilerine yeni Ortam yeni arkadaşlar arıyor. Sohbet Odaları bünyesinde yani içerisinde alt odalar arasında Cinsel Sohbet Odaları var. Cinsel Sohbet Odaları kullanıcıları genelde kendilerine Cinsel Sohbet etmek için arkadaşlar arayışında oluyorlar.

Kendilerine Sohbet edecek, yalnızlıklarını sonlandıracak arkadaşlar arayışında olan kullanıcılarımız genelde bulundukları illerden arkadaş istiyorlar. Bu sebepten dolayı genelde il Sohbet Odaları çok fazla yoğunluk görüyor. Yoğunluğun ardı sıra Bayan kullanıcılarımız ise kendilerine güvenebilecek arkadaşlar arıyor. Bildiğiniz üzere zaten Sohbet Odaları içerisine 18 yaşını doldurmayan kullanıcıların girmesi kesinlikle yasaktır.

Fakat 18 yaşını dolduran yani 19 yaşına geçiş yapan kullanıcılarımız Sohbet Odalarımız arasında çok sıklıkla görünüyor. Gençlere de hitap eden arayışların genç olmasını isteyen kullanıcılarımız için ise genelde Üniversite Sohbet Odaları veya 18+ kanallarında arayış içerisinde odalar da takılmaktalar.

Bu hafta ise Cinsel Sohbet Odaları içerisine yoğun giriş yapan Mamak ilçemiz olmuştur. Mamak ilçemizden bu hafta inanılmaz yoğun girişler aldık. Peki bu ilçenin nüfusu nedir de bu kadar yoğun giriş aldık bakalım Mamak ilçesi hangi ilimize bağlı kısaca özet ile öğrenelim. Öğrenelim , bilelim ki Cinsel Sohbet Odaları içerisinde Sohbet ederken kimler ile Sohbet edeceğimizi görelim.

Mamak Hakkında

MamakAnkara‘nın metropol ilçelerindendir. Bulundurmuş olduğu askeri birlik ve cezaevi ile adı özdeşleşmiştir.

Nüfus

İlçe 64 mahalleden oluşmaktadır. Mamak’ın nüfusu 2020 sayımlarına göre 669.465 kişidir. 2019 yılı verileri itibarıyla ilçede toplam erkek nüfusu 332.512 iken kadın nüfusu 333.466’dır.

Kısaca Tarihinden Bahsedelim

Mamak ilçesinin kuruluşu 1200’lü yılların ikinci yarısına rastlar. Kurucuları ise Ahilerdir. Ankara’da hüküm süren Ahi Hükümeti, değişik mekânları kuran ve yönetenlerin isimlerini o mekanlara verirler ve bu bölgeler, orayı idare eden Ahi büyüklerinin isimleri ile anılırlardı. Ahi Mamak, Ahi Etimesgut, Ahi Tura gibi… Mamak’ta ahiler tarafından kurulan çiftliği de Ahi Mamak yönetmiş ve buraya ismini vermiştir. Ankara’nın Osmanlılara geçmesinden sonra ise buradaki çiftliğe Tahir isminde bir komutan atanır. Kaynaklarda bu komutanı Tahir Mamak olarak görürüz.

Mamak’ın tarihi, Anadolu’nun tarihi ile özdeştir. Mamak-Kayaş’ta yapılan araştırmalarda Anadolu’nun oluşum tarihine rastlarız. Prof. Dr. Kurt LEUCHS, Kayaş’ta 1932 yılında yapmış olduğu araştırmalarda Anadolu’nun oluşumuna katkı sağladığı bilinmektedir.

Bölgemizde yapılan araştırmalar tarihe ışık tutmuştur. Max Pfannenstiel, Hüseyin Gazi Dağı çevresinde yaptığı araştırmalarda 5 cm’lik bir bıçakla birlikte Mamak tarihine ışık tutacak başka eşyalar da bulur. Kutludüğün, Ortaköy, Gökçeyurt ve Kızılca çevresinde Romalılar dönemine ait bazı tarihi eser kalıntılarına da rastlanmıştır. Kutludüğün Beldesi’nde bulunan bir eser bugün Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Yine Kutludüğünde çıkan bazı tarihi eserler eski belediye binası önünde sergilenmektedir. Ortaköy ve Gökçeyurt mahallelerinde bulunan erken Roma dönemi kalıntıları da camilerimizi süslemektedir.

admin 644
Cevap bırakın