Mobil Sohbet Odaları Mobil Chat Odaları

Mobil Sohbet Odaları Mobil Chat Odaları

Bilgisayar tablet ve de günümüzde teknolojinin kendini geliştirmesiyle Mobil Chat uyumlu olmasıyla, Online canlı kullanıcı potansiyeli oldukça yüksek ve güvenilir bir ortamı sağlamaktadır.

Mobil Chat odalarımızda neler yapabilirsiniz, Üyelik ve herhangi bir ücretlendirme olacak mı gibi düşünceleri aklınızdan çıkarın. Sadece takma isminizi yazmanız. Sınırsız kaliteli bir mekanda keyifli saatler geçirmenize yetecektir. Kaliteli dostluklar edinebilmek için ve Yeni yüzler ve de fikirlerle karşılaşmak, Tanışıp güzel dostluklar kurmak için sizde sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sınırsız eğlencenin keyfini yaşayın. Muhabbet Chat Sohbet odalarında kaliteli hasbihal ederken Radyo odalarımızdan yeni tanıştığınız arkadaşlarınıza şarkılar armağan edip duygularınızı belirtebilirsiniz. Çeşitli yarışma zeka strateji oyun odalarından rakiplerinize fark atabilirsiniz. Parasız muhabbet et. Haydi şimdi sende bize katıl. Güvenilir ve kaliteli Mobil Sohbet edebilirsin.

Cep Sohbet Odaları

Cep Sohbet Odaları dediğimiz cep telefonları ile kolayca bağlanabileceğinizi sizlere anlatmaktır. Fakat cep sohbet dedik diye yanlış anlaşılmasın her telefonlarla giriliyor ama tabi ki akıllı telefon dediğimiz cep telefonları ile sohbete bağlanabilirsiniz. Yoksa eski model antenli telefonlar ile girmeye çalışmayalım.

Cep Sohbet Odaları içerisinde Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar ücretsiz bir şekilde Sohbet Chat yapıyor kendilerine arkadaşlar arıyor. Yeni Ortamlara girmek isteyen kullanıcılarımıza bizler imkanı sunuyoruz. İçerisinde dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde takılabileceğiniz, Sohbet, Chat yapabileceğiniz, yeni ortamlar yeni arkadaşlar edineceğiniz fırsatı sizlere sağlıyoruz. Unutmayın sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Üstelik herhangi bir şartı veya zorunluluk koştuğu bir kuralı yoktur.

Ortamlar içerisinde saygı ve sevgi çerçevesinde sohbet chat yapmanızı istiyoruz. Kuralları yok derken argo kelimeler, küfür etmek, saygısızlık yapmak, hakaret etmek, siyaset konuşmak, bir başka kullanıcıyı sözlü veya yazılı rahatsız, taciz etmek kesinlikle yasaktır. Fakat bu kuralları söylememe gerek olduğunu düşünmüyorum.

Ortam İhbar Hattı

Ortam ihbar hattımız yani odalarımızda bulunan oper adminler 7/24 sizleri dinlemek için online oluyorlar. Sizlerin rahat güvenilir ve kaliteli sohbet etmeniz için biz ekibimiz ile sabah akşam demeden çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere mirc sohbet odaları Türkiye’nin ilk sohbet odalarıdır. 1998’den bu yana hizmet sağlayan sohbet odaları 1998 de olduğu gibi kalmadı. Teknoloji ilerledikce oda ilerledi eskilerden kim diyebilirdi cepden sohbet odalarına bağlanılacak diye inanın kimse diyemezdi.

Bırakın cepden sohbet odalarına girmeyi biz bilgisayarlardan zor giriyoduk. Önceden büyük ekranlı tüplü kocaman manitörlü bilgisayarlar vardı. Bilgisayar sabah akşam açık olduğu için kasa ısınıyor ısınınca da kendiliğinden kapanıyordu fan yetişmiyordu kısacası pencerenin önüne koyarak sabah akşam anca kullanabiliyorduk. Fakat şimdi ise bilgisayarlar son sistem 1 yıl kapatmadan kullan bana mısın demezler veya eskiden tabletler yoktu şimdi ise bilgisayar görevi gören tabletler var bilgisayarda ne yapmak isterseniz onu tablet de yapabiliyorsunuz.

Cep telefonları yani akıllı telefonlar cep telefonu değil cep bilgisayarı denilmesi lazımmış aslında, bilgisayar ne görevi görüyorsa artık cep telefonları aynı görevi hatta fazlasını da yapıyorlar. Mobil Chat Odaları ‘na bilgisayardan girilmiyor mu peki tabi ki de giriliyor. Hem bilgisayardan hem cep telefonlarından mobil sohbet chat odalarına girerek odalar içerisindeki kullanıcılar ile Sohbet Chat yaparak arkadaş olabilirsiniz.

Mobil Çet

Mobil Çet Odaları içerisinde genelde olgun 45 yaş üstü kullanıcılarımız oluyor. Odalar içerisinde Bay/Bayan kullanıcılar arasında bekar, dul ve evli kullanıcılar ile arkadaş olarak sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Öğrencilerinde bulunduğu odalarda yalnız 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Mobil çet odaları içerisinde olgun insanların olma sebebi genelde yaşları 45 üstü olduğunda Chat yerine çet yazıyorlar bu sebep den dolayı Mobil Çet odaları olgun kullanıcıları ağırlıyor.

Mobil Chat Odaları ise genelde sosyete grubu ile dolu oluyor. Bildiğiniz üzere Chat kelimesi Türkçe olmadığı için genelde sosyete grubu odalar içerisinde oluyor. Biraz önce de bahsettiğim olay Mobil çet ile idi. Bizimkiler yazarken Mobil çet olarak söylenişe göre yazıyorlar fakat sosyete grubu Chat kelimesinin anlamını ve yazılışını gayet çok iyi bildikleri için ağırlığı zengin insanlar oluyor. Sosyeteler içerisinde sadece bay veya sadece bayan kullanıcı olarak ayrımsız olduğu için Bay/Bayan kullanıcılar karışık olarak Sohbet Chat yapıyorlar.

Odalarımız içerisinde bir de Mobil üniversite odası bulunmaktadır. Üniversite Sohbet Odaları içerisinde il veya ilçe farketmiyor. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinin Üniversitelerinden odalarımız içerisine girerek odada bulunan öğrenci arkadaşlarınız ile sohbet chat yaparak arkadaş olabilirsiniz.

Peki Üniversite Odalarına Girmek İçin Öğrenci Mi Olmak Gerekiyor?

Hayır tabi ki de üniversite odalarına girmeniz için öğrenci olmanız gerekmiyor. Zaten öğrencilerin de arayışları sadece öğrenciler üzerine olmuyor. Öğrenci olmayabilirsiniz fakat arayışlarınız öğrenciler üzerine ise üniversite odalarına girerek içeride ki öğrenciler ile Sohbet Chat yaparak öğrenci arkadaşlar edinebilirsiniz.

Üniversite odalarında sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya gibi illerin üniversite odaları değil Türkiyenin 81 il ve ilçelerinin üniversite odalarıdır. Yani girecek olduğunuz üniversite odaları içerisinde her il ve ilçeden öğrenci kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz.

admin 181
Cevap bırakın