Görüntülü Cinsel Sohbet

Görüntülü Cinsel Sohbet

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Görüntülü Cinsel Sohbet Odaları içerisinde Cinsel Sohbet , Cinsel Sohbet Odası , Cinsel Sohbet Odaları , Cinsel Sohbet Sitesi , Cinsel Sohbet Siteleri şeklindedir. Sohbet Odalarımızı sizlere sırasıyla yazdım. Bu Sohbet Odaları içerisinde binlerce kullanıcılar kendilerine Sohbet Chat yapacak arkadaşlar arayışındalar. Görüntülü Sohbet Odalarımıza benzer Sohbet Odalarımızı listeyecek olursak şu şekildir.

Canlı Cinsel Sohbet , Canlı Cinsel Sohbet Odası , Canlı Cinsel Sohbet Odaları , Canlı Cinsel Sohbet Sitesi , Canlı Cinsel Sohbet Siteleri başlıklarıyla Canlı Sohbet hizmeti sunmaktadır. Canlı Sohbet Odalarımız içerisinde yoğunluk ve kalabalıklık çok fazla olduğu için Sohbet Odaları başlığı Canlı Sohbet koyulmuştur.

Yoğunluk ve kalabalıklık gösteren Canlı Sohbet Odaları içerisinde bu hafta en yoğun bulunan Beypazarı ilçesidir. Bakalım Beypazarı hangi ilin ilçesi ve hakkında neler biliyoruz görelim.

Beypazarı Yöresel Yemekler ve Tatlılar

Yendiğinde akla sadece Beypazarı’nı getirecek lezzetler oldukça çok sayıda bu yörenin mutfağında. Bakır işçiliğinin yaygın olduğu ilçede ustaların emeğiyle ortaya çıkan bakır güğümler, tencereler, kazanlar, tavalar, ibrikler bu lezzetlerin hazırlanmasını ve sunumunu bezeyen inceliklerden.

Mamuller taş fırınlarda pişiyor ve özel yemeklerine adını veren toprak güveçler de sulu yemeklerin pişirilmesinde kullanılıyor. Yörede yetişen ürün çeşitliliğiyle doğru orantılı olarak, sebze ve meyvelerin, mevsiminde tazeleri, kışın da kuruları tüketiliyor. Beypazarı konaklarındaki özel bölümler bu kuru yiyecekleri saklarken, yöre dilinde “dinme dolap” denilen döner dolaplar mutfakla katlar arası düşey ve yatay servisi sağlayarak yöresel mutfak alışkanlığının bir parçasını yansıtıyor.

Beypazarı‘na has şekillerde yapılan yemek ve tatlılar arasında: tarhana, yaprak dolması (sarması), yalkı, bici, göce, perçem, yarımca, Beypazarı güveci, kartalaç, bazlama ekmeği, oğmaç, tohma, şerit, uruş kapaması, Beypazarı kurusu, mumbar (Beypazarı sucuğu), baklava (80 katlı yufka), ebesüt, höşmerim ve havuç lokumu vardır. Bu yemek ve tatlıların bir kısmı Türk Patent ve Marka Kurumu’ne kayıtlıdır.

Sohbet Odaları içerisinde kendinize arkadaş edinecek olursanız sizlere en çok lazım olacak olan ise Ulaşımıdır. Bakalım ulaşımı nasılmış görelim.

Ulaşım

Ankara’ya 98 km. mesafede bulunan Beypazarı’na ulaşmak için karayolunu tercih edecek olanlar Ankara’dan geçiş yapabilirler. Ankara’da bulunan AŞTİ Otobüs Terminali’nden (PERON-109) saat başı, Akköprü’deki Ankamall Alışveriş Merkezi’nden de yarım saat arayla hareket eden otobüs ve minibüslerle ilçeye gidilebiliyor.

Kendi araçlarıyla ulaşmak isteyenler Ankara-İstanbul yolu üzerinde bulunan Sincan-Yenikent yol ayrımından devam edip Yenikent istikametinden Ayaş-Beypazarı yoluna çıkmalıdırlar. İstanbul’a 320 km. uzaklıkta olan ilçeye İstanbul’dan karayoluyla ulaşmak da çok zor değil. TEM Otoyolu üzerinden ilerleyip Adapazarı’nda Akyazı çıkışından girdikten sonra karşınıza çıkacak Ankara tabelalarının yardımıyla Beypazarı’na ulaşmak oldukça kolay. Karayolu yapısı düzgün ve seyahate elverişli. Ankara’dan Beypazarı’na kadar olan yol hizmete açılmış durumda.

admin 59
Cevap bırakın