Sakarya Dul Sohbet

Sakarya Dul Sohbet

Sakarya Dul Sohbet Odaları içerisinde Sohbet Chat yapmadan önce sizlere Sakarya Dul Sohbet Odaları hakkında bilgiler vereyim. Öncelikle Sakarya hakkında kısa bir özet geçeceğim. Daha sonra da Sakarya Dul Sohbet Odaları içerisinde neler var neler yok anlatacağım.

Sakarya Hakkında 

Sakarya ilimizin 16 birbirinden güzel ilçeleri vardır. Her bir ilçenin kendine özel bir yere vardır.

Adapazarı Neresi Ve Nasıl Bir İlçedir?

Özellikle merkez ilimiz olan Adapazarı içerisinde çok gezebileceğiniz yerler vardır. Hatta geze geze bitiremeyeceğiniz kadar çok yeri vardır. Fakat gezmeye fırsat bulursanız bunlardan bir tanesine örnek vermek isterim oda Acarlar Longozudur.

Gezmenizi şiddet ile tavsiye ediyorum. Bir örnek daha vermeden yapamayacağım Çark caddesi ve hatta bir örnek daha vereyim Kent Park fırsat bulabilirseniz buraları da gezmenizi isterim. Pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Serdivan Neresi Ve Nasıl Bir İlçe?

Anlata anlata bitiremeyeceğimiz Adapazarı ilçesine kısa özet ile bitiriyorum ve Serdivan ilçesine geçiyorum halk arasında küçük İstanbul diye geçmektedir. Çok şık, çok kalabalık yani yoğun olması sebebi ile küçük İstanbul denmekte elit insanları ile de çok gözdedir.

Gayrimenkul fiyatları da oldukça yüksek ve el yakmaktadır. Caddeleri ve trafikleri oldukça yoğundur ve hatta iş çıkış saatlerinde dışarıda acele ile işiniz olursa cadde içlerine girmemenizi tavsiye ederim. Yani saat 16:30 dan sonra trafik biraz can sıkıyor özellikle mavi durakta diyeyim.

Serdivan Gezilecek Yerleri Nereler?

Serdivan‘da gezebileceğiniz ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz sıkça önünüze çıkacak veya arkadaşlarınız ile Sohbet ederken duyacağınız yerler var. Bunlardan en ilgi çekici Serdivan tepesinde paraşütcülerdir. Ve isteyen herkes Serdivan tepesinden Selahiye’ye doğru paraşüt ile inebilirler.

Paraşütün de haricinde Serdivan tepesine çıktığınız da bir daha aşağıya inmek istemeyeceksiniz. Bunun sebebi ise Serdivan tepesine çıktığınızda bütün Serdivan hatta Adapazarı bile ayaklarınızın altında gibi gözüküyor ve muhteşem bir manzarası oluyor.

Eğer ki bir gün zamanınız olursa Serdivan tepesine kesinlikle gitmenizi isterim. Mavi durağa gelecek olursak caddesi boydan boya cafeler ile dolu çok canlı ve hareketli bir bölgedir. Cadde cafeler ile dolu dediğime bakmayın sadece cafeler değil dönerci, lokanta, pide salonu gibi yerlerde vardır.

Evet belki uzaktan baktığımız da bir cadde gibi gözüküyor fakat içerisine girdiğiniz de kendinizi kaybediceksiniz. Gayrimenkullerin de çok pahalı olması sebebi ile Serdivan ilçemiz de zengin kesimler yani elit paralı insanlar bulunuyor diyebilirim.

admin 95
Cevap bırakın