Sakarya Sohbet

Sakarya Sohbet

Sakarya Sohbet Odaları altında verdiğimiz Sohbet Odaları adlarını sıralandıralım. Sakarya Sohbet , Sakarya Sohbet Odası , Sakarya Sohbet Odaları , Sakarya Sohbet Sitesi , Sakarya Sohbet Siteleri şeklindedir. Sohbet Odalarımız içerisinde binlerce kullanıcı Bay/Bayan kullanıcılar arayışlarındalar.

Sakarya Sohbet Odaları içerisinde hareketli odalarımız içerisinde de çok fazla kullanıcılar var. Sakarya Sohbet Odaları içerisinde ki Canlı Sohbet Odaları adlarını da sırasıyla yazalım.

Canlı Sohbet Odaları

Sakarya Canlı Sohbet , Sakarya Canlı Sohbet Odası , Sakarya Canlı Sohbet Odaları , Sakarya Canlı Sohbet Sitesi , Sakarya Canlı Sohbet Siteleri şeklindedir.

Sakarya Canlı Sohbet Odaları içerisinde sadece Sakarya ilinden kullanıcılar değil Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar Sohbet Odalarımız içerisindedir. İlimizden olmayıp da ilimizin Sohbet Odaları içerisinde başka il ve ilçelerden kullanıcıların ne işleri var diye soracak olursanız onunda açıklamasını sizlere yapayım. İnsanlarımız illa ki bulundukları il ve ilçelerden kendilerine arkadaş aramak zorunda diye bir kural yoktur.

Kendilerine yakın olan illerden veya özellikle insanların kendilerine şartlandırdıkları iller, istedikleri il ve ilçelerden olabiliyor. Kimisi o yörenin insanlarını sever , kimisi o yörenin hal ve hareketlerini sever kendilerini şartlandırırlar bu bölge olacak bu il veya ilçeden olur. Örneklerde verdiğimiz olaylarla çok sık karşılaşıyoruz özellikle sanal alemde sürekli görüyor ve yaşıyoruz.

Peki Sakarya Sohbet Odaları içerisine genelde giren kullanıcılar nereden oluyor?

Sakarya Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılarımızın çoğu Sakarya halkı oluyor. Fakat Sakarya ilimize sınır illerden de sıklıkla giriş alıyoruz. En yoğunluk gösteren yakın iller ise ; Kocaeli , İstanbul ‘dur.

Kocaeli Nüfusu : 

Güncel Nüfus Değerleri TÜİK 4 Şubat 2021 verileri

Koceli il nüfusu: 1.997.258 (2020 sonu). İlin yüz ölçümü 3.397  km2‘dir. İlde  km2‘ye 588 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe: 9.339 kişi ile Darıca’dır)

İlde yıllık nüfus artış oranı %2,26 olmuştur. Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Başiskele (%5,81)- İzmit (-% 0,57). İzmit dışında bütün ilçelerde nüfus artmıştır.

04 Şubat 2021 TÜİK verilerine göre 12 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 472 mahalle bulunmaktadır.

İstanbul Nüfusu :

Güncel Nüfus Değerleri (TÜİK 4 Şubat 2020 verileri

İstanbul İl Nüfusu: 15.462.452 (2020 sonu). İlin yüz ölçümü 5.461  km2‘dir. İlde  km2‘ye 2831 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe: 53.749 kişi ile Sultangazi’dir)

İlde nüfus yıllık %0,37 oranında azalmıştır. Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Adalar (% 5,22) – Fatih (-% 10,49)

4 Şubat 2021 TÜİK verilerine göre 39 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 963 mahalle bulunmaktadır.

Yasal Uyarı: Sitemiz yetişkinler için uygundur. Sohbet sitemize giriş yapacak kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

admin 352
Cevap bırakın